O nás

Společnost CEEMED s.r.o. se již od svého vzniku v roce 2010 zabývá obchodní činností ve farmaceutickém průmyslu. Zastupujeme region střední a východní Evropy. V rámci regionu působíme jako firma zastupující výrobce z oblasti farmacie. V současné době se jedná o tyto firmy: Qiagen, Allergopharma, Envicon, Nasaleze International, Miacom GmBh a další společnosti.

Naše společnost dodává krevní testy pro diagnostiku latentní tuberkulózy do laboratoří v celé České republice i dalších státech střední a východní Evropy (Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko, Makedonie, Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora).

Dalším odvětvím jsou léčiva v oblasti alergologie a imunologie (Allergopharma, Envicon atd.), která dovážíme a dodáváme do lékáren a nemocnic.

V neposlední řadě prodáváme produkty renomovaných evropských výrobců určené pro posílení zdraví a imunity, kterými jsou Silidyn se stabilizovanou kyselinou orthokřemičitou pro zdravé vlasy, nehty i klouby, nebo Nasaleze – bariérový přírodní sprej, který zabraňuje průchodu cizorodých látek přes nos do organismu a tím slouží jako prevence před chřipkou, nachlazením i alergiemi.

Firma je složena z odborníků v oblasti medicíny a farmacie. Další činností je poradenská činnost a průzkumy trhu pro potenciální partnery z ostatních států.

6 důvodů, proč byste měli Silidyn užívat

  1. může napomáhat větší pevnosti kostí a pružnosti kloubů
  2. podporuje zdraví cév a silnější pojivové tkáně
  3. výrazně zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů
  4. pomáhá zlepšení kvality kůže (mladistvější efekt)
  5. podporuje imunitní systém
  6. chrání buňky a tkáně proti stárnutí